Zadání příspěvku

Zprávy z tříd

0. ročník

1. ročník

2. ročník

3. ročník

4. ročník

5. ročník

6. ročník

7. ročník

8. ročník

9. ročník

9.r., 18. 12, Slovanská epopej ...

7.r., 14. 12, Vánoční Norimberk ...

8.r., 14. 12, Vánoční Norimberk ...

9.r., 14. 12, Vánoční Norimberk ...

SD, 14. 12, Svíčkárna ...

9.r., 11. 12, Židovské muzeum ...

7.r., 11. 12, Vánoční trhy ...

5.r., 10. 12, Kyberšikana. ...

5.B, 08. 12, Exkurze po stopách 2.světové v ...

5.B, 07. 12, Mikuláš ...

0.A, 05. 12, Kde se vzal, tu se vzal, za dv ...

SD, 05. 12, Mikulášské bruslení ...

4.r., 05. 12, Co nám může hrozit na internet ...

5.B, 04. 12, Národní památník hrdinů heydri ...

1.C, 04. 12, Vánoční trhy ...

4.r., 03. 12, Vánoční trhy ...

3.B, 01. 12, Vánoční dílny ...

5.B, 27. 11, Kufřík vojáka z 2.světové válk ...

6.B, 27. 11, Vánoční dílny v 6.B - ...

9.A, 27. 11, Vánoční dílny ...

SD, 27. 11, Muzeum strašidel ...

SD, 25. 11, Fotbal/softball ...

SD, 23. 11, Info k výletu do muzea strašid ...

SD, 22. 11, Bruslení ...

5.r., 21. 11, Památník Terezín ...

5.r., 19. 11, Aj - probíraná látka ...

1.C, 18. 11, Vánoční fotografování dětí 23. ...

5.r., 16. 11, Přv - tropický pás ...

5.r., 16. 11, mluvnické kategorie u sloves ...

5.r., 16. 11, Geometrie - souřadnice ...

4.r., 14. 11, Drumbeny ...

5.B, 14. 11, Cesta vesmírem ...

5.B, 14. 11, Dušičky ...

5.r., 14. 11, Vlastivědná vycházka ...

2.A, 12. 11, Projekt Listohraní ...

4.B, 06. 11, Koloběh vody ve vodárenství ...

6.r., 05. 11, Národní muzeum Praha - 100 let ...

7.r., 03. 11, MYANMAR divoká cesta do barmsk ...

8.r., 03. 11, MYANMAR divoká cesta do barmsk ...

9.r., 03. 11, MYANMAR divoká cesta do barmsk ...

6.r., 03. 11, Byli jsme při tom - Oslavy 100 ...

4.B, 29. 10, Kids'Lab Abraka dabra-Chytří g ...

1.C, 27. 10, První 2 měsíce ve škole ...

SD, 26. 10, Perníková Chaloupka ...

6.r., 24. 10, Divadlo Horní Počernice ...

9.r., 24. 10, Fiktivní firma ...

9.r., 17. 10, Informace pro žáky 9. ročníku ...

5.r., 12. 10, Aj - procvičování ...

4.B, 02. 10, Pražské ostrovy ...

SD, 01. 10, Brumbambule 5. a 7. oddělení ...





Naše úspěchy

Obvodní kolo Zeměpisné olympiády

(budilova   05.03.2018  Naše úspěchy  Třída: Vse  )

Dne 20.2. se konalo obvodní kolo Zeměpisné olympiády. Měli jsme reprezentanty ve všech třech kategoriích. Nejlépe dopadla kategorie B, kterou vyhrál Honza Pham ze VII.C a 4. místo obsadil Vítek Novák   ... pokračování článku

 

Počet příspěvků: