ZŠ Generála Janouška2023-05-14T07:53:38+02:00

E-mail: korinkova@zsgenjanouska.cz

Telefon: +420 776 355 564

O škole

Jsme plně organizovaná škola uprostřed sídliště, obklopená velkou zahradou rozdělenou na tři části: nově opravená sportovní hřiště a běžecká dráha, školní pozemek se skleníkem a zahrada určená k relaxaci žáků. Žáci se učí v kmenových a odborných učebnách, v učebnách s interaktivní tabulí a počítačových učebnách, využívají také školní kuchyňku a dílny pro výuku praktických a technických činností. Školní vzdělávací program vychází z obecně vzdělávacích cílů a klíčových kompetencí Rámcového vzdělávacího programu a je zaměřen na budování pevného základu všeobecného rozhledu žáků. Naším cílem je, aby naši žáci opouštěli školu připraveni do dalšího života – vybaveni potřebnými poznatky, které dokáží uplatňovat v praxi, schopni spolupracovat a komunikovat na požadované úrovni a motivováni k celoživotnímu vzdělávání.